sunnetist-page-1

SÜNNETİST : SÜNNET UZMANI

ANTALYA SÜNNET ve ÇOCUK ÜROLOJİSİ KLİNİĞİ

 

Sünnetist, Muratpaşa Antalya’da 2018 yılında hizmete başlamış yepyeni bir sünnet ve çocuk ürolojisi kliniğidir. Doktorumuz 20 yıllık üroloji ve çocuk ürolojisi deneyimiyle binlerce başarılı ameliyat ve sünnet işlemi gerçekleştirmiştir. Kliniğimiz “İDEAL SÜNNET, MUTLU ANILAR!” mottomuzu gerçek kılan ilgi, titizlik ve özen etrafında şekillenmiştir. Sünnetlerimizde son derece düşük komplikasyon oranları ve estetik sonuçlar elde etmemizin yanı sıra, sünnet çocuğunun yaşamı boyunca sevgiyle anımsayacağı mutlu anılar yaratmak şiarımızdır.

Sünnetist, modern ve yeni bir binadaki 220 metrekarelik (çift daire) bir alanda kurulmuştur. Toplam 6 oda, 1 salon, 4 banyo, 3 tuvalet, 2 mutfak bölümleri içerir. Hastane standartlarında modern bir girişim, sünnet odası mevcuttur. Bekleme alanlarımız son derece konforludur ve kliniğimiz engelli giriş ve hareketine uygundur. Kone marka 10 kişilik asansörümüz ve bina girişimiz tekerlekli sandalye erişimine uygundur.

Antalya’daki diğer çok yoğun hastane ve kliniklerin aksine, çoğu zaman 2 saatte 1 sünnet şeklindeki çalışma planımızla, çocuğa ve aileye mahremiyet ve özen gösteririz. Çocuğunuzu sizden ayırarak, seri halde sünnet yapılan kalabalık bir ortamda asla tutmayız.  Kişiye özel hasta hizmetlerimizle çocuk ve ailenin üst düzeyde konforunu sağlarız. Çocuğunuza kendi çocuğumuza verdiğimiz sevgi ve özenle yaklaşmayı mesleki bir ilke biliriz.

Yedi günlük bebekten, yetmiş yaşında yetişkine kadar sünnet bizim işimizdir. Kliniğimizde klasik cerrahi yöntem, klips yöntemleri gibi çok farklı tekniklerle sünnet yapmaktayız. Işın sünneti (karbondioksit lazer) ve Sünnetomat (otomatik sünnet) yöntemlerinde ise Türkiye’nin öncü kliniğiyiz.

Yaptığımız sünnetlerin arkasında oluruz ve herhangi bir sorun yaşanması durumunda  7/24 destek ve yardıma hazırız. Kliniğimizde standart sünnet fiyatımız, Türk Tabipleri Birliği’nin belirlediği asgari ücret tarifesine uygun olarak tespit edilmiştir ve hastalarımıza Antalya için en uygun fiyatları sunmaya özen gösteririz. Özellikli sünnetlerde ise (12 yaş üzeri ve yetişkin, peygamber sünneti, gömük penis, sünnet revizyonu gibi) muayene sonucunda tedavi  planı ve ücret tespiti yapıyoruz.

Doktorumuz Opr. Dr. Fatih Çanaklı, üroloji ihtisas eğitimi sırasında kazandığı yutrdışı eğitim bursuyla University of Texas Southwestern (UTSW), Dallas, ABD de çocuk ürolojisi (hipospadias ve mikrocerrahi) konusunda eğitimler almıştır. Ayrıca Scottish Rite Çocuk Hastenesi’nde “Spina Bifida” tanılı çocukların ürolojik sorunlarına yaklaşım eğitimi almıştır. Uzmanlık sonrasında Hacettepe Üniversitesi’nde “Çocuk Ürolojisi” üst ihtisasını tamamlamış ve askerlik hizmetini Ankara GATA’da çocuk ürolojisi uzmanı olarak yapmıştır. Çocuk ürolojisinin tüm konularında tanılarının tanı ve tedavisinde yaklaşık 15 yıllık bilgi ve deneyimi vardır. Çocuklarda işeme bozuklukları, hipospadias (peygamber sünneti), mikro penis ve inmemiş testis konuları özel ilgi alanlarıdır. Çocuk ürolojisi konusundaki çeşitli kongre ve toplantılarda panelist ve konuşmacı olarak katkı sağlamıştır.

Sünnetist, Sünnet Hekimliği Derneği üyesi bir kliniktir ve bu derneğin Türkiye’de yapılan sünnetlerin kalitesini artırmak, deneyimli hekimlerce uygun şartlarda yapılmasını sağlamak hedeflerini paylaşır. Opr. Dr. Fatih Çanaklı halen bu derneğin üyesi ve başkanıdır.

To Top
WhatsApp WhatsApp