sosyal-sorumluluk

Sünnet Hekimliği Derneği

(logo gelecek)

 

Op. Dr. Fatih Çanaklı Sünnet Hekimliği Derneği üyesidir ve halen bu derneğin başkanlık görevini yürütmektedir.

Sünnet Hekimliği Derneği (SHD), Türkiye’de yapılan sünnetlerin eğitimli doktorlarca ve hijyenik koşullarda yapılmasını hedeflemektedir. Bu amaç için halkı bilinçlendirmeye ve konuya ilgi duyan hekimlerin eğitimlerine destek olmaya çalışır. Sünnet konusundaki politikaların ve yasal düzenlemelerin oluşturulmasında meslek örgütü olarak söz sahibi olmak ve hükümetlere konunun önemini anlatmayı amaç edinmiştir.

Derneğimizin halen 57 adet doktor üyesi vardır. Son olarak Antalya’da düzenlediğimiz 1. Sünnet Çalıştayı’nda biraraya gelerek bilgi alışverişinde bulunduk. İkinci çalıştayımız ise 20 Nisan 2019’da İstanbul’da toplanacaktır.

Dr. Fatih Çanaklı, sünnet konusunda bilgi ve deneyimini artırmayı hedefleyen meslektaşları için her zaman destek olmaya açıktır. Yakın gelecekte, SHD bünyesinde oluşturulması planlanan sünnet eğitim modülü ve “Sünnet Okulu” projeleri kapsamında, teorik ve model üzerinden pratik kurslar düzenlenecektir.

 

Şehit ve Gazi Çocukları Sünnetleri ve Diğer Özel İndirimli Gruplar

Dr. Fatih Çanaklı ülkemizin huzuru ve refahını sağlamak görevleri sırasında hayatlarını kaybeden aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin çocuklarının sünnet, muayene ve diğer tedavilerini ÜCRETSİZ olarak yapmayı bir vatan borcu olarak kabul etmektedir. Bu sünnetlere gerekli ön hazırlık yapılması ve sürpriz eğlenceler için lütfen en az 1 hafta öncesinde bilgilendirme ve ön muayeneye geliniz.

TSK mensubu askerlerin, emniyet teşkilatmız üyelerinin ve öğretmen  çocuklarının sünnetleri için özel indirimler yapmaktadır. Sektörel veya şirket ölçeğinde dönemsel ya da sürekli indirimler, grup indirimleri için kliniğimizle iletişime geçiniz.

Tüm sağlık çalışanları ve hekim/diş hekimi çocuklarının da sünnet ve/veya muayenelerinde kliniğimize mutlaka bilgi vermelerini saygılarımızla rica ediyoruz.

To Top
WhatsApp WhatsApp